BURSA/YENİŞEHİR İLÇEMİZDE EMLAK SEKTÖRÜNÜ GELİŞTİRMEK AMACIYLA İLKELİ, DÜRÜST VE EMEĞE SAYGILI BİR ŞEKİLDE FİNANS KAYNAKLARININ DAHA İYİ DEĞERLENDİRİLMESİ VE YATIRIMA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ AMACIYLA ÇAĞLAR EMLAK VE FİNANSAL DANIŞMANLIK EMLAK VE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE HİZMET ETMEKTEDİR. 

MİSYONUMUZ :

HALKIMIZIN FİNANS KAYNAKLARININ YATIRIMA DÖNÜŞTÜRÜLMESİ , GİRİŞİMCİLERİN UFKUNU GENİŞLETMEK VE KENDİLERİNE EN UYGUN YATIRIM KONULARINI GÖREBİLMELERİ İÇİN DESTEK VERMEK AMACINDAYIZ.

VİZYONUMUZ : 

SEKTÖRÜN HATA VE EKSİKLİKLERİNİN GİDERİLMESİ YÖNÜNDE DÜRÜST,İLKELİ AHLAKLI VE PRESİPLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİNİ KAZANMAK,FİNANS KAYNAKLARINI KORUMAK VE YATIRIMLARINI KAR'A DÖNÜŞTÜRMEK HEDEFİMİZDİR.


YENİŞEHİR'E NEDEN YATIRIM YAPILMALI GÖRÜŞ VE ÖNERİMİZ:?:

İ
LÇEMİZ MARMARA BÖLGESİNİN VE ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ TARIM VE HAYVANCILIK YAPILMASINA MÜSAİT ARAZİLERİNE SAHİPTİR. MARMARA BÖLGESİNDE KALKINMAYA MÜSAİT YATIRIMLIK ALANLAR İÇERİSİNDE EN ÖNDE GELMEKTEDİR. 

İLÇEMİZDE HAVA ALANININ BULUNMASI YENİŞEHİR BURSA OTOBAN YOLUNUN YAPILMASI, ŞİŞE CAM SANAYİNİN GELMESİ, BURSA BİLECİK OTO YOLUNUN YAPILIYOR OLMASI,  OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ İLE İSTANBUL OTO YOL BAĞLANTISININ YAPILMASI İSTANBULLA MESAFENİN 1  SAATE DÜŞMESİ, YENİŞEHİR İNEGÖL OTO YOLUNUN PROJELEŞMESİ VE YAPIMININ DEVAM ETMESİ, HIZLI TREN GÜZERGAHININ YENİŞEHİRDEN GEÇMESİ VE HAVA ALANI ÖNÜNE İSTASYON YAPILACAĞININ KESİNLEŞMESİ VE SON OLARAK DÜNYANIN EN BÜYÜK OTOMOTİV TEST MERKEZLERİNDEN BİRİNİN YENİŞEHİRDE YAPILIYOR OLMASI VE SONRASINDA YAPILMASI MUHTEMEL OLAN OTOMOBİL FABRİKALARININ, OTO YAN SANAYİNİN VE DAHA NİCE SANAYİ KURULUŞLARININ YENİŞEHİR'E GELECEK OLMASI...

GELECEKTE YATIRIMLARIN YENİŞEHİRLE BÜTÜNLEŞECEĞİNİ GÖSTERMEKTEDİR.

SİZ DEĞERLİ HALKIMIZIN FİNANS KAYNAKLARINI YENİŞEHİRDE YATIRIMA DÖNÜŞTÜRMEYE DAVET EDİYORUZ.

YATIRIM DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HER KONUDA KISA, ORTA VE UZUN VADELİ YATIRIMLARINIZDA ÇAĞLAR EMLAK VE FİNANSAL DANIŞMANLIK HER ZAMAN HİZMETİNİZDE.


SAYGILARIMIZLA

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

Çağlar Emlak & Finansal Danışmanlık